V pořadí druhý letošní závod RMC ČR a první závod při seriálu Moravský pohár a MSR se jel o víkendu 27. – 28. června 2020 na novém slovenské závodní trati Slovakia Ring – Orechová Poton. Pro organizátory MP a MSR byla tato moderní motokárová dráha, která se nachází v sousedství známého slovenského okruhu a byla dokončena a otevřena koncem roku 2019, pořadatelskou premiérou.

I přes mimořádně náročné podmínky, která na trati panovaly kvůli extrémně vysokým teplotám přesahujícím v zázemí stanů v depu 40 stupňů, proběhl závod hladce a všichni si po dlouhé nucené pauze první velký závod letošní sezony užili jakož i krásné zázemí nové moderní motokárové dráhy.

Blahopřejeme jezdcům, kteří vybojovali nejvyšší posty. Toto jsou jména vítězů v jednotlivých kategoriích: