Společnost BRP-Rotax s potěšením oznamuje partnery pro dodávku podvozků pro Rotax MAX Challenge GRAND FINALS 2021. Celosvětová rodina Rotax se u příležitosti každoročního vrcholu motokárové sezóny setká na mezinárodním motokárovém okruhu v Bahrajnu od 11. do 18. prosince 2021.


„Naši dlouhodobí partneři v oblasti podvozků, BirelART, IP Karting (Praga) a Sodikart, nás opět podpoří pro RMC Grand Finals 2021 se svými vysoce kvalitními podvozky a svou kompetencí,“ říká Peter Oelsinger, generální ředitel BRP-Rotax a viceprezident pro prodej, marketing RPS-business a komunikace. “Přivézt všech 380 podvozků, motorů, nástrojů a vybavení do Bahrajnu bude značné logistické úsilí pro celý organizační tým a třetí strany.” Proto je nezbytné mít na své straně spolehlivé a profesionální partnery, aby byl zajištěn hladký průběh. O to více, když letos budeme mít místo 6 tříd 7, a do této prestižní akce přidáme i vzrušující elektro kategorii Rotax Project E20. “

Partneři podvozků budou na RMC Grand Finals 2021 podporovat následující třídy :

BirelART: Rotax 125 Micro MAX a Rotax 125 MAX DD2
IPKarting (Praga): Rotax 125 Mini MAX a Rotax 125 MAX DD2 Masters
Sodikart: Rotax 125 Junior MAX, Rotax 125 Senior MAX a Rotax Project E20

Nejlepších 380 jezdců Rotax MAX Challenge z celého světa bude během jednoho týdne bojovat o stupně vítězů v tomto unikátním závodě. Rotax MAX Challenge Grand Finals nabízí férovou šanci pro každého: všichni jezdci se účastní se stejným vybavením, které poskytuje společnost BRP-Rotax a naši partneři pro podvozky. A díky tomu je tato událost tak výjimečná: výhru nebo porážku nerozhoduje materiál, ale pouze dovednost jezdce, jeho nervy a strategie.