BRP-Rotax připravuje tour Evropou s elektrickou motokárou Projekt E20 včetně závodů DEKM a zastávkami na dvou závodech RMC Euro Trophy, kde můžete vyhrát další lístky pro RMC Grand Finals 2021 v Bahrajnu. BRP Rotax navíc nabízí několik demo dní pro zainteresované jezdce, aby si mohli vychutnat tento nový pocit ze závodění.

Vyzkoušeli jste si někdy elektrickou motokáru na závodní trati? POSILTE SVOJE POCITY a navštivte jednu nebo více zastávek na tour během projektu E20 2021. Tato příležitost změní vaší zkušenost se závoděním. Zažijete zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,5 sekundy a užijte si plný výkon od startu do konce závodu! To je prostě radost a nabídka nového levelu kartingu: Plug & Play. Koncepce závodů Arrive & Drive zahrnuje full servis ze strany organizátora, neboť e-motokáry jsou dopraveny na závodiště a spravovány personálem Rotax. To dává jezdci svobodu, aby si vychutnával jízdu bez jakýchkoliv starostí po celou dobu závodního víkendu.

Kdo chce být úplně prvním šampionem RMC Grand Finals E-kartingu?

Kromě DEKM nabízí nyní BRP Rotax příležitost vyhrát další lístky pro vrcholný závod roku. Tour Rotax Projekt E20 zastavuje také na dvou závodech RMC Euro Trophy, kde má každý jezdec šanci vyhrát lístek pro RMC GF v Bahrajnu. Zainteresovaní jezdci by se měli chytit příležitosti a zaregistrovat se co nejdříve na závody v Mülsenu a Wackersdorfu v Německu. Více informací o datech a jak se zaregistrovat webu ROTAX.

Zde jsou podrobně informace k Rotax Project E20:

1)      Mistrovství DEKM (víkend s jedním závodem, hostující startující jsou při každém závodě DEKM vítáni!)

 • 4. – 6. června 2021                      Wackersdorf, Německo
 • 9. -11. července 2021                 Mülsen, Německo
 • 30. července – 1. srpna 2021      Genk, Belgie
 • 9. – 12. září 2021                         Mülsen, Německo

2)      2 závody mistrovství RMC ET (víkend s jedním závodem, hostující starty jsou možné)

Vítěz každého závodu a vítěz mistrovství (se započítáním obou závodů) může vyhrát lístek pro RMC Grand Finals v Bahrajnu. Lístek RMC GF není přenositelný!

 • 16. -18. července 2021                Mülsen, Německo
 • 3. – 5 září 2021                            Wackersdorf, Německo

3)      Demo dny při podnicích RMC

Využijte příležitosti pro vyzkoušení zdarma Rotax Projekt E20 před vybranými podniky Mistrovství RMC během tréninkových jízd.

 • 11. – 13. června 2021                  RMC Holandsko, Circuit de Landsard
 • 25. – 27. června 2021                  RMC Itálie, Ala Karting
 • 23.-25. července 2021                RMC Portugalsko, Kartodromo de Braga

4)      Demo dny při závodu Rotax Life

Setkejte se s jinými hobby jezdci a závodními nadšenci při prvním Rotax Life závodním podniku a vychutnejte si nádherný čas. Přivezte si svou motokáru a zazávoďte si proti s ostatními jezdci. Tento speciální podnik je určen k tomu, aby pobavil, pomohl získat zkušenosti a setkat se s ostatními lidmi – připojte se k Rotax Life!

 • 18. – 20. června                           Rotax Life, Steel Ring Česká republika

5)      RMC Grand Finals 2021

 • 11. – 18. prosince 2021               Sakhir, Bahrain International Karting Circuit

PŘIJĎTE SE POBAVIT a zamluvte si svůj den na jedné ze zastávek Rotax Projekt E20 TOUR 2021. Kdo ví – možná budete právě vy prvním šampionem RMF GF E-kart. Nemůžeme slíbit výhru lístku. Ale slibujeme, že zažijete úplně nový pocit ze závodění a super zábavu s tlačítkem BOOST na volantu. První pohled si zkuste na našem kanálu YouTube a pak si to přijeďte vyzkoušet sami na jedné ze zastávek na tour!